Sitemize Hoşgeldiniz...

Yatak Odası Paketleme

Ana Sayfa » Paketleme » Yatak Odası Paketleme

Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık hizmeti öncesinde ihtiyacınız olan Yatak Odası Paketleme hizmetini özel ambalaj malzemeleri ile gerçekleştiriyoruz.

Yatak Odası Paketleme işlemleri taşınma hizmetinin en önemli detayları arasında yer almaktadır. Evden Eve Nakliyat işlemleri öncesinde gerçekleştirilen Ekspertiz hizmeti raporu ve düzenlenen iş raporu doğrultusunda uzman mobilya personeli tarafından özenle yapılmalıdır.

Yatak Odası ürünlerinden Gardrop, Komidin, Yatak Başlığı, Baza, Ayna gibi parçalar demonte edilerek özel ambalaj malzemeleri ile taşınma esnasında zarar görmeyecek biçimde paketlenmelidir.

Firmamızdan alacağınız Bursa Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Taşımacılık hizmetinde Yatak Odası alanında bulunan tüm parçalar mobilya ustası personelimizce demonte edilerek nakliyeye uygun şekilde paketlenerek olası kazalardan korunur.

Bunun yanı sıra firmamız tüm Evden Eve Taşıma işlemlerinde Nakliye Sigortası uygulayarak eşyalarınızı güvence altına alır. Nakliye Sigortası firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir.

Bursa Evden Eve Nakliyat sektörünün tecrübeli ve öncü firmaları arasında Garantili Hizmeti ve Güvenilirliği sayesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren işletmemize iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO