Sitemize Hoşgeldiniz...

Sıkça Sorulan Sorular

Ana Sayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık hususunda sıkça karşılaştığımız sorulardan bazılarını sizler için derledik.

SEZER Evden Eve Nakliyat Firması Hakkında Bilgi Alabilirmiyim ?

Firmamız Bursa‘da 30 yıldan uzun süredir Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız tüm işlemler öncesinde Nakliyat Sözleşmesi ve Nakliyat Sigortası işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat sektörünün ilk ve öncü şirketleri arasında yer alan, Asansörlü Taşımacılık hizmetini şehre ilk getiren firma olan SEZER Nakliyat, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Mudanya ve diğer bölgelerde ilk tercih edilen işletmedir.

Personeliniz Hakkında Bilgi Verir misiniz ?

Evden Eve Nakliyat işlemlerinde birlikte çalıştığımız personelimiz firmamız bünyesinde uzun yıllardır birlikte daimi olarak çalıştığımız tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti Ücretli midir ?

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak sunulan bir işlemdir. Firmamız Ekspertiz hizmeti için sizden kesinlikle ücret talep etmez.

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları taşınması gerçekleştirilecek eşyaların miktarı, daire, konut gibi evlerinizin bulunduğu kat sayısı, yeni evinizin bulunduğu kat sayısı ve ihtiyaç duyulacak personel sayısı, nakliye aracı kapasitesi, yük asansörü gibi hususlara göre belirlenmektedir.

Hizmet Esnasında Kullandığınız Ekipman ve Araçları Kiralıyor musunuz ?

Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık hizmeti esnasında kullandığı tüm ekipman ve araçlar firmamız bünyesinde bulundurduğu kendi araçlarımızdır.

Kiralık Asansör Hizmeti

Firma bünyemizde bulunan Yük Asansörü ekipmanlarımızı İnşaat sektörü gibi alanlarda ihtiyaç duyduğunuz işlemlerde kullanmak üzere Kiralık olarak hizmetinize sunuyoruz.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO