Sitemize Hoşgeldiniz...

Nakliyat Sözleşmesi

Ana Sayfa » Nakliyat Sözleşmesi

Bursa Evden Eve Sözleşmeli Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık hizmetinde yapılan sözleşme firma ve hizmet alıcı arasında yapılan bir protokoldür. Nakliyat Sözleşmesi detaylarında hizmetin kapsadığı detaylar ve bilgiler yer alır.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi işleminde eşyalarınızın miktarı ve diğer hususlar değerlendirerek kayıt altına alınır ve Nakliyat Sözleşmesi ile birlikte yapılacak işlemler ve ücret konusunda mutabık olunduğu belirtilir. Nakliyat Sözleşmesi detaylarında eşya miktarı, personel sayısı, nakliye aracı, yük asansörü ve diğer unsurlar belirlenir.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi oluşturulduğunda eşyalarınız kayıt altaına alınarak Sigorta ve Garanti kapsamına sokulur. Nakliyat işlemleri esnasında istemsiz olarak oluşabilecek hususlarda Nakliyat Sözleşmesi hem sizin hem de firmamızın haklarını korumaktadır.

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Bursa Evden Eve Nakliyat ve Evden Eve Asansörlü Taşımacılık firmaları arasında 30 yılı aşkın süredir hizmet veren SEZER, evden eve nakliyat işlemleri öncesinde gereken sözleşme ile eşyalarınızın sigortalama işlemlerini gerçekleştirir. Sigortalanan eşyalarınızın Nakliye işlemi esnasında herhangi bir deformasyona maruz kaldığığın Nakliyat Sigortası devreye girer ve sorunuzun kısa sürede çözülür.

Bursa Evden Eve Nakliyat firması SEZER, Bursa’da Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık konusunda en iyi hizmeti sunar.

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz, firmamız tarafından Ücretsiz olarak sunulan bir işlem olmakla birlikte, taşınması gerçekleştirilecek eşyalarınızın miktarı, personel sayısı ve ihtiyaç duyulacak nakliye araçlarının hacimleri belirlendiği ve raporlandığı hizmetlerden oluşmaktadır.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO