Sitemize Hoşgeldiniz...

Mobilya Paketleme

Ana Sayfa » Paketleme » Mobilya Paketleme

Bursa Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Taşımacılık işlemlerinde en önemli husus Mobilya Paketleme işlemleridir. Paketleme işlemleri bu konuda tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Mobilya Paketleme işlemlerinde demonte edilen gardrop, fortmanto, başlık, baza, çocuk odası, komidin gibi mobilyalarınız balon olarak tabir edilen özel ambalaj malzemeleri ile sarılarak paketlenmelidir. Özensiz ve gelişi güzel olarak paketlenen mobilyalarınız taşıma ve nakliye işlemleri sırasında zarar görebilir. Bu sebeple mobilyalarınızın işinin ehli kişiler tarafından özen gösterilerek ambalajlanarak paketlenmesi sizin yararınıza olacaktır.

Bursa’da evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmalar arasında en iyi paketleme işlemini gerçekleştiren Bursa Evden Eve Nakliyat firması olan şirketimiz nakliye işlemleri öncesinde mobilyalarınızın demonte işlemlerini uzman mobilya ustası personeli eşliğinde gerçekleştirerek ambalaj ve paketleme işlemine hazırlamaktadır.

Deneyimli personelimiz tarafından demonte işlemleri yapılarak ambalaj ve paketlenmeye hazırlanan mobilyalarınız paketleme personelimizce balon ya da patpat olarak adlandırılan özel malzemelerle ambalajlanıp paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. Özel malzemeler ile taşıma ve nakliye işlemleri sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenen mobilyalarınız firma çalışma arkadaşlarımız tarafından özel nakliye araçlarımıza taşınarak nakliye işlemi sırasında hasar almayacak biçimde araçlarımıza yerleştirilir.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO