Sitemize Hoşgeldiniz...

Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat – 0224 222 59 26

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat – 0224 222 59 26

Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık Firması olarak Ev Taşıma hizmetini uygun Fiyatları sunarak sigortalı yapıyoruz.

Bursa Kestel ilçesinde evden eve nakliyat, asansörlü ev taşıma hizmeti konusunda en kaliteli hizmeti alabileceğiniz Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat firması SEZER, 30 yıla yakın sektör tecrübesi, deneyimi, uzman personeli, kendi bünyesinde barındırmış olduğu ev taşıma araçları  ve eşya taşıma asansörleriyle sigortalı olarak hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe daima Müşteri Memnuniyetini gözeten ve bu ilkesinden ödün vermeyen firmamız taşıma işlemleri öncesinde eşyalarınızın tümünü anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerine sigortalatmaktadır.

Başlıca sunmuş olduğu hizmetler arasında Expertiz, Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Ev Taşıma olan firmamız, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve benzeri eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerini işinin ehli personeli eşliğinde gerçekleştirmektedir. Her geçen gün gelişen ve kalabalıklaşan Kestel ilçesinde artan evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız Kestel Evden Eve Nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz kaliteli ve güvenilir firmadır.

Firmamız evden eve nakliyat işlemleri öncesinde müşteri temsilcilerimizin sizin ve firmamızda görevli olan Expertiz personeli arkadaşlarımızın randevu durumlarına göre belirlenen gün ve zamanda adresinize gelerek eşyalarınızın miktarı ve alacağınız hizmet konusunda sizi bilgilendirmektedir. Size verilen bilgiler doğrultusunda belirlenen zamanda adresinize gelen ekiplerimiz önclelikle kırılacak ve dikkat edilmesi gereken eşyalarınızdan başlayarak eşyalarınızın özel malzemelerle ambalaj işlemlerini gerçekleştirerek paketleme işlemine hazırlamaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Ambalajlanan eşyalarınız paketleme işlemleri sonrasında taşıma araçlarımıza özenle istiflenerek yeni adresinize götürülmek üzere hazırlanırlar. Demontaj işlemi gerektiren beyaz eşyalarınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre, buzdolabı ve benzeri beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız ekibimizde bulunan teknik servis personeli ve mobilya ustalarımızca demonte edilerek ambalajlanarak paketlenmektedir. Daima en iyi hizmet prensibiyle hareket eden Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat şirketi SEZER sunmuş olduğu hizmetin her aşamasında gerekli kontrolleri yapmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemleri öncesinde ekiplerimiz belirtmiş olduğunuz adrese gelmeden önce sizi bilgilendirmektedir. Sunmuş olduğu hizmetlerde daima piyasa genelinde geçerli olan fiyatları baz alarak hem sizin hemde firma bütçesine uygun olarak hareket eden firmamız Kestel Evden Eve Nakliyat Fiyatları araştırmasında en uygun fiyatları size sunmaktadır.

Kestel Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Ev Taşıma hizmeti almadan önce firmamızla görüşün. Firmamız Kestel Evden Eve Taşımacılık Şirketleri içersinde en çok tercih ve tavsiye edilen firmadır. Taşınma işlemlerinizin sorunsuz olarak yaptırmak istiyorsanız Kestel’de Güvenilirliği ve zengin müşteri pörtföyü ile daima öne çıkarak popülerliğini yükselten Kestel Evden Eve Nakliyat firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan ve kaliteli hizmetimizden yararlanın.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO