Sitemize Hoşgeldiniz...

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Bursa Nilüfer

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Asansörlü Evden Eve Nakliyat Bursa Nilüfer

Taşınmak mı istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz!

Bursa’da asansörlü evden eve nakliyat sektörünün en eski ve işinin ehli bir firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkiye’nin her iline hizmet sunmakta olan firmamız ile taşınmayı dert etmeyin. Asansörlü taşımacılık ile artık taşınmak çok kolay.

Bizi seçtiğinizde müşteri temsilcimiz sizinle doğrudan iletişim kurarak, taşınma işlemleriniz boyunca sizinle iletişimde olacaktır. Sizin uygun gördüğünüz bir zaman diliminde müşteri temsilcimiz evinize gelir ve detaylı bir ekspertizde bulunur. Bunun nedeni ise size daha iyi bir hizmet sunabilmek için gerekli araç gereç, malzeme, ekipman ve yeterli sayıda personel tespitidir. Tüm şartlarda anlaşıldığında yine sizin belirlediğiniz bir tarih ve saatte aracımız gerekli malzeme ve ekipmanlarla evinize ulaşır.

Ekibimiz siz ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermemek adına eşya taşıma planlaması, koordinasyonu ve yerleştirme konularında yetkin kişilerden oluşur. Bu yetkinlik evinizde herhangi bir hasara yol açmadan titizlikle yapılan mevcut eşyaların demontesi ve paketlenmesi işleminden yeni evinizdeki kurulum ve yerleştirme işlemine kadar devam eder. Böylelikle sizin taşınma sürecinizi stressiz ve keyifli bir hale getirmeyi amaçlar.

Ayrıca asansörlü evden eve taşımacılık ile tüm eşyalarınız sigorta kapsamında olup, olası bir hasarda, hasar tespitinde bulunmakta ve en kısa zamanda zararınız yine aynı değerinde karşılanmaktadır.

Son olarak evden eve taşımacılık olarak eşyalarınız son derece büyük bir hassasiyetle taşırız. Ekibimiz sadece eşyalarınızı değil anılarınızı da taşıdığının bilincindedir.

Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Bizimle, huzurla taşınmaya ne dersiniz?

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO