Sitemize Hoşgeldiniz...

Bursa Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Bursa Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Marmara Bölgesi’nin en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden olan, halen daha gelişmeye devam eden Bursa; Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer’de şehir içi ve şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat yapan ve tek işi asansörlü taşımacılık olan firmamız ile sadece evinizi değil sizleri de profesyonel taşınma keyfinin doruklarına taşıyoruz. Bursa yada Türkiye’nin neresinde olursanız olun taşınacak iseniz bizimle görüşmeden karar vermeyin ! Bursa asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini 20 yıldır sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

Firmamıza ulaştığınızda sizler ile ilk görüşmeyi yapacak olan müşteri temsilcimiz, aynı zamanda taşınma işleminizi başlattığınız andan itibaren baştan sona koordine edecek kişidir. Taşınma işlemleri ile ilgili kafanızdaki her soruya aradığınızda cevap bulabilirsiniz. Bursa’da asansörlü evden eve nakliyat sektörünün en eski ve uzman firmalarındanız.

Müşteri temsilcimiz, sizin uygun gördüğünüz tarih ve saatte evinize gelerek detaylı bir ekspertizde bulunur. Bunun amacı; taşınma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli olan araç, personel sayısı ve kullanılacak malzemelerin tespitidir. Gerekli tespitlerin yapılması ve tüm şartlarda anlaşılması akabinde sözleşme ve eşyalarınız için sigorta yapılarak taşınma işlemi resmiyete dökülür.

Aracımız, personel ve gerekli malzemeleriyle birlikte verilen tarih ve saatte evinizde hazır bulunarak sağlıklı ve rahat bir taşıma işlemi gerçekleşmesi için hazırlıklarına başlarlar. Asansörlü evden eve taşıma ekibimiz, siz ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden eşya taşıma planlaması, koordinasyonu ve yerleştirme konularında uzmandırlar. Bu uzmanlık; evinizdeki mevcut eşyaların demontesi ve paketlenmesi işleminden yeni evinizdeki kurulum ve yerleştirme işlemine kadar kendini hissettirerek taşınmanızı stressiz ve keyifli bir hale getirir.

Paketleme, taşıma işleminin en önemli evresidir. Bu nedenledir ki firmamız asansörlü evden eve taşıma ekibi paketleme konusunda özel eğitimden geçirilmişlerdir. Eşyalarınıza verdiğimiz önemi, kullandığımız malzemenin kalitesinden ve personelimizin paketleme tekniğinden kolayca anlayabilirsiniz. Paketleme işleminde eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutuna göre muhtelif ebatlarda koliler, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Bursa asansörlü ev taşımacılığı hizmetini sigortalı ve sorunsuz olarak gerçekleştirecek bir firma arıyorsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Firmamız asansörlü evden eve taşımacılık ile taşınan bütün eşyalarınız sigorta poliçesi kapsamında olup olası bir hasar durumunda, hasar tespitinde bulunulmakta ve en kısa sürede zararınız aynı değerinde karşılanmaktadır.

Ayrıca asansörlü evden eve taşımacılık olarak her bir personelimizi sigorta poliçesi olarak görmekteyiz. Çünkü biz ve ekibimiz sadece eşyalarınızı değil onların yanında anılarınızı sevinç ve hüzünlerinizi de taşıdığımızın bilincindeyiz. Her taşıma işlemine bu hassasiyetle başlar ve hayatınızın bundan sonrasını sürdüreceğiniz yeni evinizde aynı hassasiyetle sona erdiririz.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO