Sitemize Hoşgeldiniz...

Evden Eve Nakliyat Taşıma Firmaları Bursa

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Evden Eve Nakliyat Taşıma Firmaları Bursa

Bursa’da evden eve taşımacılığı yapan firmamız, yılların tecrübesi ve profesyonel ekibimiz ile sizleri uygun fiyat politikalı, kaliteli hizmet ile buluşturuyoruz. Kurumsal firmamız Bursa’da olup, Bursa şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz; eşya sarma, eşya paketleme, taşımacılık, mobilya montaj, demontaj bölümlerinin ehli olan yıllarca tecrübe edinmiş ustalardan oluşmaktadır. Firmamızda çalışan ustalarımız ailenizden biri gibi taşınacak evi, kendi evini taşır gibi taşımaya özen ve gayret gösterir.

Firmamız sözleşmesiz ev taşımadığı gibi taşınacak en küçük ev aletinize de evden eve nakliyat sigortası müşteri talebine bakılmaksızın yapılmaktadır. Olası nadir olsa da küçük ölçekli yada büyük ölçekli hasarlarda, ayırt edilmeden sigortayı beklemeksizin müşteri maduriyetini en kısa süreye indirmek adına derhal hasar gören ürün, aynı değer ve kalitede temin edilerek telafi edilir.

Firmamız bünyesinde bulunan evden eve nakliye araç filomuz, farklı ölçülerde olup taşınacak evin büyüklüğüne ve eşya durumuna göre eşyanızı alacak araç seçilip evinizin taşınacağı güne hazır hale getirilir.

Ekibimiz, şehir içi veya şehir dışı büyük bir özenle tüm eşyalarınızı en güvenli şekilde en kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketleyerek taşımaya hazır hale getirir. Ambalajlanan eşyaların araca yüklenmesi ve yeni adrese teslim edilmesi aşamasında titizlikle yürütülmektedir.

Bursa’da evden eve taşımacılık ister şehir içi isterseniz de şehirler arası nakliye hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, eşya taşıma işlemini sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendine emel edinmiş ve gerçekleştirmeye devam eden tek firmayız. Bizimle irtibat kurmadan evinizi taşıtmayın.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO