Sitemize Hoşgeldiniz...

Evden Eve Nakliyat – Asansörlü Ev Taşıma Nedir ?

Ana Sayfa » Blog » Evden Eve Nakliyat – Asansörlü Ev Taşıma Nedir ?

Evden Eve NakliyatAsansörlü Ev Taşıma işlemleri 3 aşamadan oluşmaktadır

1 Planlama: Planlama aşamasında eşyalarınız uzman elemanlarımız mobilyalarınız (mobilya ustalarımız) beyaz eşyalarınız (beyaz eşya ustalarımız) tarafından detaylı olarak tek tek incelenir. Bunun sebebi ise taşıma sırasında meydana gelebilecek istenmeyen kazaların önlenmesidir.

2 Ambalajlama: Ambalajlama aşamasında taşınacak eşyalar kırılma dayanıklıklarına göre ayrılarak uygun ambalaj malzemesi seçilerek ambalajlanır. Son teknoloji ile üretilmiş olan kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Bunların yanı sıra mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız için (gardrop, yatak odası, oturma odası, vitrin, çocuk odası, yemek odası, vitrin vs.) ve beyaz eşyalarınızın (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın vs.) kırılmadan bozulmadan eski yerinden usülüne uygun bir şekilde sökülüp yeni yerine sağlam ve gerektiği gibi usülüne uygun bir şekilde ulaşması ve kurulması için mobilya ustalarımız ve beyaz eşya ustalarımız bulunmaktadır.

3 Taşıma: Son aşama olan taşıma işleminde ise yerinde detaylı olarak ve ustalarımız tarafından incelendikten sonra gerektiği gibi ambalajlanan eşyalarınız özenli ve titiz bir şekilde olması gerektiği gibi zarar görmeden eski yerinden alınıp özel olarak yaptırmış olduğumuz nakliye araçlarımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkar. Yeni adresinize gelindiğinde eşyalarınız yine büyük bir titizlik ve özenli bir şekilde yeni yerlerine ve sizin istediğiniz biçimde güvenli bir şekilde ulaşır ve montajı yapılır.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO