Sitemize Hoşgeldiniz...

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Bursa

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Evden Eve Asansörlü Nakliyat Bursa

Bursa asansörlü evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmayız. Asansörlü nakliyat hizmetinde sektörün ilk ve öncü şirketleri arasında olan SEZER nakliyat, evden eve taşımacılık işlemlerinde kullanılan yük asansörlerini bursa evden eve nakliyat piayasasına ilk getiren firmalardandır.

Asansörlü ev taşıma hizmeti özellikle yüksek binalarda 8-10 kat ve fazlası, kullanılan ve işlemleri büyük ölçüde hızlandıran ve zaman kaybını önleyen bir hizmettir. Asansörlü nakliyat hizmeti eşya taşıma işlemlerini hızlandırırken bir yandanda taşınacak eşyaların çizilme, kırılma, zarar görme olasılıklarını ortadan kaldırmaktadır. Bina içersindeki merdiven dönüşleri eşyaların taşıma esnasında en fazla zarar gördükleri alanlardır.

Düşüncesiz ve bilinçsiz olarak yapılan merdiven boşlukları ve bina içi koridorlar eşya taşıma işlemlerinde taşımayı gerçekleştiren personeli zorlarken bir yandanda bina duvarlarının zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu ve benzeri binalarda uygulanan asansörlü taşımacılık hizmetinde eşyalar konutların camları uzman ekiplerce sökülerek yada uygunsa balkonlardan taşınarak yapılmaktadır. Eşyalarınız binalara kurulan asansör yardımıyla ambalajlama ve paketleme işlemi sonrasında doğrudan nakliye araçlarına yüklenirler.

Hem zamandan hemde eşyalarınızın zarar görmesi hususunda kar edeceğiniz asansörlü ev taşıma hizmeti son yıllarda oldukça fazla talep gören bir hizmettir. Osmangazi, nilüfer, yıldırım ve çevresinde asanörlü evden eve nakliyat, ev taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa güvenilirliği ve tecrübesiyle size en kaliteli hizmeti verecek olan SEZER firmamızla görüşün.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO