Sitemize Hoşgeldiniz...

Depolama

Ana Sayfa » Depolama

Evden Eve Nakliyat Taşımacılık hizmetinde depolama işlemi eşyalarını sezonluk kullananlar tarafından talep edilen bir hizmettir. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp size olarak ayrılan bölümlerde özel güvenlikli sigortalı depolarda saklanır. Eşyalarınızı almak istedinizde 1 hafta önceden firmamızla iletişime geçersiniz ve eşyalarınız teslim ettiğiniz şekilde size ulaştırılır.

Bursa Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet kalitesi ve uzman personeliyle EN İYİ hizmeti alabileceğiniz SEZER firması, eşya depolama için özel olarak inşaa edilmiş olan alanlarda eşyalarınızı güvenle barındırmaktadır. Depolanması yapılan eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Eşya depolama hizmetinde depolaması yapılacak eşylarınız özel ambalaj malzemeleriyle sarılarak paketlenir. Eşyalarınız gelişi güzel ambalaj malzemeleriye sarılırsa zarar görebilir. Bu sebeple eşya depolama hizmeti alacağınız firmanın eşya depolama hizmetinde uzman ve tecrübeli olmasına dikkat edin. Eşyaların depolanacağı alanlar nem, rutubet, böcek vb… gibi olumsuz koşullardan arındırılmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde eşyalarınız zarar görür.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Eşya Depolama hizmeti ihtiyacınız var ise, ve işinin ehli bir firmayla çalışmak istiyorsanız, SEZER firması eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz Bursa Evden Eve Nakliyat şirketidir.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO