Sitemize Hoşgeldiniz...

Bursa Garantili Evden Eve Nakliyat – 0224 222 59 26

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Bursa Garantili Evden Eve Nakliyat – 0224 222 59 26

Bursa Garantili Evden Eve Nakliyat

Bursa Garantili Evden Eve Nakliyat firması SEZER, evden eve nakliyat ve asansörlü ev taşıma hizmeti konusunda profesyonel hizmet sunar.

Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınıza profesyonel olarak çözüm üreten SEZER, Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Ev Taşımacılığını 30 yıla yakın bir süredir sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti Expertiz hizmet dahil olmak üzere her aşaması dikkat edilmesi gereken bir hizmettir. Her aşamasında işinde uzman ekiplerce gerçekleştirilmesi gereken bu hizmet esnasında oluşabilecek aksaklıklar hem eşyalarınızın zarar görmesine hemde üzülmenize sebep olabilir.

Evden eve nakliyat sektöründe hem bütçenize uygun fiyat seçeneklerini hemde kaliteli hizmeti bir arada bulabilmeniz pek mümkün olmamakla birlikte hizmet alacağınız firmanın sizi dolandırmayacağı konusunda da emin olmanız gerekmektedir.  Kısaca özetlemek gerekirse evden eve nakliyat hizmetinin her aşamasında kendinizi rahat hissedeceğiniz ve eşyalarınızın da emin ellerde olduğunu bilmelisiniz. Evden eve nakliyat hizmetinin ilk aşaması Expertiz işlemidir. Evden Eve Expertiz hizmeti taşıma işleminin yapılacağı adreste bulunan binanız ve taşınacak eşyaların miktarı, ihtiyaç duyulacak paketleme/ambalaj malzemesi, taşıma personeli sayısı ve taşıma araçlarının belirlenmesi gibi konularda analiz yapılması gereken işlemlerdir. Bu konularda inceleme yapan Expertiz personelinin firmaya vereceği rapor doğrultusunda Bursa Evden Eve Nakliyat firma yetkilileri taşınma işlemlerinizin gerçekleştirileceği tarih ve saat gibi konularda firma ve sizin müsait olduğunuz zamana göre randevu belirlemektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları hakkında günün her saatinde detaylı bilgi alabileceğiniz SEZER firmamız, ev taşıma fiyatları konusunda size daima en uygun fiyatları sunmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları taşınması gerçekleştirilecek eşyaların miktarı, kat sayısı, ambalaj işlemleri, demontaj ve montaj  işlemleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Her hizmet gibi evden eve nakliyat hizmetininde belirli miktarlarda bir maliyeti ve kar marjı bulunmaktadır. Firmaların hizmetlerine devam edebilmesi için bu fiyat politikalarını gözetmeleri mecburidir. Fiyat politikasında hem firma hemde müşteri bütçesini gözeterek hareket eden ve bu doğrultuda hareket eden firmamız Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları hususunda karar vermenize yardımcı olacaktır.

Taşınma işlemlerinin gerçekleştirileceği zamanda adresinize ulaşan ekiplerimizi yetkili personel ile birlikte eşyalarınızda sökülmesi gereken beyaz eşya, mobilya ve benzeri eşyalarının demonte işlemlerini gerçekleştirirler. Demonte işlemi gerçekleştirilen eşyalarınız ambalajlanarak koruyucu malzeme ile paketlenerek nakliye araçlarına taşınma aşamasına hazırlanırlar. Gerçekleştirmiş olduğu hizmetin her aşamasında oluşabilecek aksiliklere karşı tedbiri elden bırakmayan Bursa Evden Eve Nakliyat şirketi SEZER, eşyalarınızı her aşamada özen göstererek olumsuzluk riskini ortadan kaldırmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmesi halinde tüm eşyalarınızı taşıma işlemleri öncesinde sigortalayan firmamız, her aşamada en kaliteli hizmeti sunmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Demontaj işlemleri gerçekleştirilerek ambalajlanan ve paketlenerek taşıma işlemine hazırlanan eşyalarının profesyonel ekibiyle eşyalarınızı nakliye araçlarına sevk etmeye başlar. Eşyalarınızın özel eşya taşıma nakliye araçlarına yüklenmesi esnasında araçlarda özenle istiflenerek çarpma, kırılma ve benzeri aksaklıklara sebebiyet verecek unsurların önüne geçmektedir. Eşyalalarınızın en fazla zarar göreceği işlemlerden biri nakliye işlemidir. Nakliye işleminde eşyalarınızın taşındığı araçlar bu iş için özel olarak üretilen araçlar olmalıdır.

Nakliye araçlarına yüklenerek yeni adresinize sevk edilen eşyalarınız yine aynı titizlikle evinize taşınarak ambalaj malzemelerinden çıkartılarak kullanıma hazır hale getirilir. Eşya taşıma işlemlerinin her aşamasında daima en kaliteli hizmeti sunan ve bu konuda taviz vermeyen SEZER firmamız, eşyalarınızın ambalajlarından açılmasının ardından firma yetkilisi personelimiz ve sizin tarafınızdan kontrol edilerek size teslim edilir. Firmamızdan almış olduğunuz hizmet doğrultusunda memnuniyetiniz bizim için çok önemli olmakla birlikte, hizmet vermiş olduğumuz hiç bir müşterimizle (İstisnalar Hariç) ikili diyoloğa girmemekteyiz. İhtiyacınız olan evden eve nakliyat, asansörlü ev taşıma, eşya depolama, şehiriçi nakliyat, şehirlerarası nakliyat konularında Bursa’da ilk tercih edilen firma olmamız kesinlikle tesadüf değildir. Bursa’da güvenebileceğiniz bir firmayla çalışmak istiyorsanız Bursa Evden Eve Nakliyat firması SEZER size daima en iyi hizmeti sunacaktır.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO