Sitemize Hoşgeldiniz...

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Ana Sayfa » Blog » Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme işlemlerini en kaliteli şekilde gerçekleştiren firmamız, tüm eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleri ile koruma altına almaktadır.

Evden Eve Taşımacılık işlemlerinin en önemli detayı olan Eşya Paketleme konusunda tecrübesi ve deneyimli personeli ile eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek biçimde özel ambalaj ve paketleme malzemeleri ile en iyi şekilde sararak eşyalarınızın çizilme, kırılma vb. durumlara maruz kalmasını engelleyen firmamız bu işlemlerde Balon ya da Patpat olarak bilinen ürünleri kullanmaktadır.

Beyaz Eşya Paketleme işlemlerinde Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Ankastre, Fırın, Kombi, Klima, Set Üstü Ocak gibi eşyalarınız uzman personelimiz tarafından demonte edildikten sonra ambalaj ve paketleme işlemleri gerçekleştirilerek nakliye araçlarımıza taşınıır.

Oturma Odası Paketleme işleminde Oturma Odalarınızda bulunan Koltuk Takımı, Çekyat, Kanepe, Berjer, Köşe Takımı ve benzeri eşyalarınız ekiplerimizce özenle ambalajlanarak paketlenir ve ardından nakliye araçlarımıza taşınarak titizlikle yerleştirilir.

Yatak Odası Paketleme hizmetimizde Yatak Odası Takımı dahilindeki Ayna, Gardrop, Baza, Başlık, Komidin, Şifonyer ve diğer parçalar Mobilya Ustası personelimizce sökülerek ambalaj malzemeleri yardımıyla paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. Paketleme işlemleri tamamlanan eşyalarınız sevk edilecekleri adrese taşınmak üzere nakliye araçlarımıza taşınarak nakliye işlemleri esnasında zarar görmeyecek biçimde istiflenir.

Çocuk Odası Paketleme konusunda sektörde uzun yıllar hizmet vererek gerekli tecrübeyi edinmiş olan uzman personelimiz tarafından demonte işlemleri gerçekleştirilen Çocuk Odası Takımı parçaları özel malzemelerle sarılarak paketlenmektedir. Taşınma ve sevk esnasında istenmeden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı özenle paketlenen eşyalarınız yeni adreslerinize götürüldükten sonra personelimizce montaj işlemleri yapılarak size teslim edilir.

Bursa Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Taşımacılık hizmeti öncesinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus hizmet alacağınız firma ya da şirketin sektördeki tecrübesi, referans ve müşteri yorumlarıdır. Bu başlıklar altında yapacağınız araştırma sonuçlarına göre hizmet almak istediğiniz firma seçimini daha kolay yapabilirsiniz. Bursa ve çevresinde bir çok Evden Eve Nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Her sektördeolduğu üzere bu sektörde de art niyetli insanlar karlışaşılmaktadır. Dolandırılma ya da olumsuz sonuçlarla kaşılaşmamak adına hizmet alacağınız firmanın Güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerektiğiniz unutmamalısınız.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO