Sitemize Hoşgeldiniz...

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Asansörlü Evden Eve Taşıma

Bursa’da evden eve asansörlü taşımacılıkta en güvenilir ve profesyonel taşınma istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tecrübenin en üst seviyesinde olan çalışan ekibimiz, siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet verebilmek için her olumsuz olabilitesi olasılıkları göz ardı etmeksizin süzüp iş güvenliği ve eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede taşıma odaklıdır.

Firmamız Bursa’da olmakla beraber şehir içi ve şehir dışı Türkiye’nin doğusu-batısı, kuzeyi-güneyi ülkenin dört bir yanına evden eve asansörlü taşımacılık yapmaktadır. Şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat için deneyimli personelimiz taşıma öncesi yer ve eşya için taşınacak evinizi ücretsiz ekspertize keşfe gelirler. Bedeli olmayan bu ekspertiz de taşınacak evinizi en uygun fiyat politikası ile ücretlendirirler. Taşınma işleminin sizin için de uygun olduğu takdirde taşınma işlemi için gün ve saat belirleyerek oradan ayrılırlar. Taşınma günü geldiğinde ise verilen gün ve saatte ekibimiz orada mutlaka bulunur.

Tüm ev eşyalarınıza uygun ve üst seviyede kaliteli ambalaj malzemeleri ile bu evreyi titizlikle yürüten ekibimiz eşyalarınızı taşıma battaniyesi, balonlu streç ile en korumalı hale gelene dek paketler ve taşımaya hazır hale getirir. Taşınmaya hazır hale gelen eşyalarınız, büyük bir özenle taşınarak araçlarımıza yüklenir ve yeni adresine doğru yol alır. Profesyonel ekibimiz ile yeni adresine gelen eşyalarınız aynı özenle taşınıp peketlerinden çıkarılarak, montaj ve kurulumunu da yapan ekibimiz; aynı gün içerisinde isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Evden eve asansörlü taşımacılıkta müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, siz memnun kalmadıkça ve tamam demedikçe evinizden ayrılmaz. Taşımacılık işlemlerinde her şeyi söz verdiğimiz gibi yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Farklı bir evden eve asansörlü taşımacılık deneyimi yaşamak ister misiniz? Pekala bizimle iletişime geçin.

  • Kurumsal

  • Copyright (©) 2022 - Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO